Już po raz dwudziesty trzeci Ursynów będzie obchodzić swoje święto. To najważniejsze wydarzenie plenerowe organizowane corocznie przez Urząd Dzielnicy. Przy Kopie Cwila stanie ogromna scena, a Park im. Romana Kozlowskiego zamieni się w strefę zabawy i relaksu.

Ursynów, to również nasza dzielnica. Dlatego Vistula będzie obecna w czasie jej święta. Chcemy być bliżej sąsiadów, nawiązać z nimi dobre relacje, a przy tej okazji promować naszą ofertę. Będzie foto budka i konkursy z nagrodami oraz rozmowy o naszej uczelni i studiach.

Dni Ursynowa – to jak zwykle świetna muzyka. Zagrają legendarne zespoły Kult oraz IRA, a także Cleo, Lao Che, Mesajah i Afromental. Organizatorzy zapowiadają również spektakularną niespodziankę z okazji stulecia niepodległości.

Przy Kopie Cwila najdzie się wielka strefa gastronomiczna. Będzie piknik, mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz pokaz sztucznych ogni.
Zapraszamy 9 czerwca 2018 r. , Park im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cwila/Metro Ursynów

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw