Jak wychować kolejnych sportowców na miarę Roberta Lewandowskiego, budować silne relacje między pracownikami w firmach, skutecznie wspierać lokalną społeczność, a przy okazji budować swój pozytywny wizerunek?

W piątek 20.01.2017 roku o godz. 10:00 studenci Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji z Grupy Uczelni Vistula organizują debatę „CSR a wydarzenia sportowe”. Konferencja odbędzie się w auli nr 7 GUV przy ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa. Cyklowi wydarzeń z zakresu CSR w turystyce patronuje międzynarodowa inicjatywa Travelife, wspierająca zrównoważony rozwój turystyki.

Uczestnicy konferencji na podstawie swoich wieloletnich doświadczeń opowiedzą o korzyściach z organizacji i wspierania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży, biznesu i lokalnych społeczności.  Wśród prelegentów będą min. prof. Jolanta Żyśko, rektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji, Krzysztof Bąk, Prezes Fundacji Piłka Jest Piękna oraz Maciej Hartfil, prezes AZS AWF.

Autorzy konferencji uzyskają certyfikaty Koordynatorów ds. Zrównoważonego Rozwoju Travelife.

Pełna lista prelegentów i zaproszenie  TUTAJ

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw