Poznaj regionalne tańce, odkryj tradycyjne ceremonie i skosztuj wyjątkowej kuchni różnych krajów! Już 12 marca startuje najciekawsze międzykulturowe wydarzenie naszej Uczelni – Culture Fest 2018!

To wyjątkowy projekt, którego celem jest poznawanie innych kultur, integracja i wspólna zabawa. Przez dwa miesiące pięć kilkuosobowych i wielokulturowych grup naszych studentów będzie prezentować najciekawsze walory różnych krajów. Każda grupa losuje kraj, jaki będzie prezentować i ma tylko dwa tygodnie na przygotowanie! Oceniane będą m.in. efekty wizualne, elementy dekoracji, taniec, jedzenie, kostiumy i oryginalność pomysłu. Na najlepsze zespoły czekają nagrody.

Pierwszy kraj to Hiszpania – na Culture  Fest z nią w roli głównej zapraszamy już w najbliższy poniedziałek 12 marca o godz.12:30 do holu kampusu. Kolejne prezentacje odbędą się 26 marca, 9 kwietnia, 16 kwietnia oraz 23 kwietnia.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: