Rozpoczynasz studia w Grupie Uczelni Vistula? Nie wiesz jak funkcjonuje uczelnia, kiedy jest sesja, jak uzyskać pomoc socjalną ? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na Dniach Orientacyjnych, które odbędą się w dniach 30.09 – 2.10.br w  Grupie Uczelni Vistula.

Zapraszamy wszystkich  studentów, rozpoczynających nauk w Grupie Uczelni Vistula na 3 dni integracyjno-informacyjne. Przygotowaliśmy dla Was liczne prelekcje informacyjne, warsztaty oraz atrakcje, które umilać będą atmosferę całego wydarzenia i służyć dobrej zabawie. Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia.

Aby wziąć udział w Dniach Orientacyjnych należy się zarejestrować klikając w link TUTAJ

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw