O awansie w świecie naukowym coraz częściej decydują punkty, liczba artykułów w czasopismach filadelfijskich (ministerialnych) lub liczba cytowań. Jak się w tym ilościowym świecie poruszać? Dr Emanuel Kulczycki poprowadzi szkolenie dla naukowców 19 maja w godz. 10.00-13.00 w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Liczba miejsc ograniczona.

Uczestnicy szkolenia  zdobędą wiedzę z zakresu „strategii” publikacji, nauczą się lepiej zarządzać swoimi publikacjami oraz poznają mechanizmy, jakie stoją za publikowaniem. Dowiedzą się także, jak budować ścieżkę własnej kariery naukowej.

– Wielu naukowców koncentruje się na swoich badaniach, a mniejszą wagę przywiązuje do strategii upowszechniania rezultatów pracy. Warsztat ma dostarczyć kompetencji tym osobom, które chcą podnieść swoją skuteczność w obszarze publikowania – tłumaczy dr hab. Jakub Brdulak współpracujący z Akademią Finansów i Biznesu Vistula, organizator warsztatów. –  Dr Emanuel Kulczycki na co dzień zajmuje się komunikacją naukową. Uczestnicy  warsztatów otrzymają od niego wiele praktycznych wskazówek – zapewnia Brdulak.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: