Zaczynasz studia w Grupie Vistula? Chcesz dowiedzieć się, jak funkcjonuje uniwersytet, gdzie i jak załatwiać studenckie sprawy? Chcesz poznać pozostałych studentów Vistuli i nawiązać nowe, fajne znajomości?

Zapisz się na Vistula Orientation Week – trzydniowe wydarzenie informacyjno-integracyjne, które odbędzie się 28-30 września w budynku Akademii Finansów i Biznesu Vistula przy ul. Stokłosy 3.

Podczas Orientation Week dowiecie się wszystkiego o sprawach organizacyjnych związanych ze studiami. Poznasz dobrze uczelnię oraz jej budynek: m.in. dziekanat, biuro karier, bibliotekę. Dowiesz się więcej o systemie USOS, ofercie sportowej oraz o programie Erasmus. Podczas wspólnych posiłków i przerw kawowych poznasz bliżej swoich kolegów i koleżanki ze studiów, a w integracji pomogą także wspólne warsztaty, malowanie, karaoke oraz wspólna wycieczka po Warszawie.

Zapisz się już dziś i poznaj z nami Vistulę,  formularz zapisu  TUTAJ

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw