Dzień otwarty na Vistuli

Nadal wahasz się i nie wiesz, jaką uczelnię i jakie studia wybrać? Świetnie to rozumiemy. Przecież to jedna z najważniejszych decyzji, jakie podejmujesz w życiu i jedna z tych, które wzbudzają ogromne emocje. Czy na pewno dobrze wybiorę? Pomożemy ci w tym! Przyjdź 7 września w samo południe do Vistuli na Dzień Otwarty – inny niż wszystkie. Czekają na ciebie ekstra zniżki, prezent i słodki poczęstunek.

Vistula – dwie uczelnie pod jednym dachem

Poznasz od razu dwie uczelnie – Akademię Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkołę Główną Turystyki i Hotelarstwa Vistula, które mieszczą się w jednym kampusie na Ursynowie, tuż przy stacji metra.

Przyjrzysz się nam z bliska i ciekawie spędzisz czas. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy fantastyczny program i wiele atrakcji. Zwiedzisz kampus, porozmawiasz z wykładowcami i studentami, którzy pochodzą z wielu zakątków świata, weźmiesz udział w bezpłatnych warsztatach, prezentacjach i grze, w której na zwycięzców czekają nagrody.

W Vistuli dowiesz się jak zostać coachem, poznasz narzędzia lidera przyszłości, dowiesz się, jak wielka jest moc kompetencji i zbadasz je zupełnie za darmo. Podpowiemy ci, jak zadbać o wizerunek w mediach społecznościowych, ale także, jak zatroszczyć się o własne ciało. Pokażemy ci też kulturę Państwa Środka. Warto ją poznać, bo dziś cały świat patrzy na Chiny.

ZOBACZ PEŁNY PROGRAM I ZAREJESTRUJ SIĘ

Vistula – uczelnia inna niż wszystkie

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to uczelnie globalnych możliwości. Z nami zdobędziesz wiedzę i rozwiniesz kompetencje, których naprawdę będziesz potrzebował w przyszłości. Zobaczysz, że warto.

U nas znajdziesz:

• międzynarodową atmosferę;
  • przyjazny klimat studiowania;
  • edukacyjne innowacje;
  • wiele praktyki;
  • bardzo atrakcyjne czesne.

Prowadzimy studia licencjackie, magisterskie, inżynierskie, doktoranckie, podyplomowe oraz programy MBA, po polsku i angielsku, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym a także online.

Przygotowujemy studentów do kariery w obszarze zarządzania, finansów i rachunkowości, stosunków międzynarodowych, ekonomii, filologii, dziennikarstwa, grafiki, architektury i informatyki, a także dietetyki, turystyki i rekreacji oraz coachingu stylu życia.

Vistula to uczelnia dostępna dla każdego:

• nie ma limitu miejsc;
  • nie ma progów punktowych;
  • jest za to unikalny program mentorski i fantastyczni wykładowcy.

Dzień otwarty – rozkład jazdy

Misją Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula jest, aby dać studentom wiedzę, która będzie im naprawdę potrzebna w przyszłości oraz kompetencje, których poszukują pracodawcy. W czasie Dnia Otwartego przekonasz się, że wiemy, jak to robić. Jesteśmy Uczelnią Liderów i kształcimy liderów.

WYKŁADY

Uwaga! Zarejestruj się na wybrane warsztaty, aby zarezerwować sobie miejsce!

ZOBACZ PEŁNY PROGRAM I ZAREJESTRUJ SIĘ

STANOWISKA W HOLU GŁÓWNYM:

• Stanowiska poszczególnych kierunków
  • Instytut Konfucjusza:
    • nauka chińskiej kaligrafii;
    • warsztaty z wycinania papieru;
    • lekcja tworzenia tradycyjnych węzłów szczęścia;
    • sztuka parzenia herbaty;
    • zapisy na lekcje języka mandaryńskiego.
  • Samorząd studencki i mentoring
  • Dział Stypendialny
  • Dział Rekrutacji

STANOWISKA W STREFIE WINDY – G1:

• Studencka Poradnia Dietetyczna;
  • Profesjonalny sprzęt do pomiaru składu i masy ciała;
  • Robot do gry w dysko-golfa.

STANOWISKO W PRZY WEJŚCIU DO HALI SPORTOWEJ

• Biuro Kariergra edukacyjna „Poznaj moc kompetencji”.

Przyjdź na Dzień Otwarty – zupełnie inny niż wszystkie!

7 września 2019, godz. 12.00 – 16.00, Warszawa, ul. Stokłosy 3.