Już w najbliższy czwartek nasi studenci wezmą udział w Biznes Mikserze i finałowym konkursie Biznes Nauka-link-biznes, który jest realizowany przez Fundację Polska Przedsiębiorcza oraz Akademię Finansów i Biznesu Vistula.

Uczestnicy projektu już od października pracują nad swoimi pomysłami biznesowymi, biorąc aktywny udział w wykładach z zakresu prawa i ekonomii oraz współpracując ze swoimi mentorami. W finale, składającym się z dwóch etapów, bierze udział sześcioro uczestników z najlepszymi projektami biznesowymi. W I etapie zostanie zaprezentowanych sześć najlepszych pomysłów, których zostaną wybrane dwa. II etap to pojedynek w stylu „adwokat diabła” – czyli wskazywanie słabych stron przeciwnika. Nasi studenci walczą o dofinansowanie dla swoich firm! 3 najlepsze pomysły otrzymają granty z Banku Zachodniego WBK na pokrycie początkowych kosztów założenia własnej firmy.

Celem projektu Nauka-link-biznes jest pobudzenie aktywności podmiotów i osób z różnych sektorów oraz ich wspieranie w poszukiwaniu, rozwijaniu i testowaniu innowacyjnych rozwiązań na kreowania przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. Jego uczestnicy otrzymają dostęp do jedynej w Polsce infrastruktury łączącej sferę nauki i biznesu. Korzystają z profesjonalnych treningów, mentoringów, networkingu i mogą przetestować swoje pomysły w środowisku Business Link pod okiem specjalistów. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania i obserwowania zmagań przyszłych przedsiębiorców w czwartek 25 stycznia o godz. 17:00 do auli A7 w naszym kampusie.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: