Muzyka, taniec i najciekawsze elementy 77 kultur, które tworzą Grupę Uczelni Vistula – zapraszamy wszystkich studentów i pracowników na Global Fest, nowe święto naszych Uczelni. Podcczas festiwalu na stoiskach zostaną zaprezentowane ciekawostki z poszczególnych krajów m.in. ich stroje ludowe i instrumenty. Będziemy też mogli wziąć dział w konkursach i zabawach sprzyjających integracji kulturowej. Częścią wydarzenia będzie Konkurs Talentów. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: samorzad@vistula.edu.pl do 15 maja. Tego dnia odbędzie się również przesłuchanie chętnych kandydatów. Spotykamy się w czwartek, 17 maja w godz. 11:00 – 21:00 na dziedzińcu kampusu. Zaproście znajomych i przyjaciół.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw