Wydarzenie

Global Fest 2019 – muzyka, doskonała kuchnia i świetna zabawa.

Będzie barwnie, dynamicznie, energetycznie i wielokulturowo, bo w Grupie Uczelni Vistula tacy właśnie jesteśmy. Nasi studenci i wykładowcy pochodzą z 86 krajów świata. Ta różnorodność dodaje nam skrzydeł i wzbogaca. Jest dowodem otwartości i wrażliwości oraz sztuki dialogu.

Global Fest – to już kolejna edycja tego wielkiego święta naszej uczelni, na które zapraszamy wszystkich studentów, wykładowców i pracowników administracyjnych, ich rodziny i przyjaciół oraz wszystkich mieszkańców Ursynowa.

Wspólnie będziemy cieszyć się muzyką i podziwiać tańce z różnych zakątków świata, odkrywać inne obyczaje i kulinarne tajemnice. W programie jest wiele atrakcji, konkursy, gry i zabawy, świetna muzyka, a dla głodnych – pełne pysznych dań food trucki.

Dołączcie do nas, zabierzcie rodzinę i znajomych!

17 maja, w godz. 12:00 – 21:00, na terenie kampusu.