Pl

Zapraszamy na uroczystą ceremonię Graduation 2019 w warszawskim Hotelu Hilton****

Uwaga: przedłużamy rejestrację i wpłaty do dnia 1 czerwca 2019.

Będą wielkie emocje i fantastyczna zabawa. Poczujesz dumę i wzruszenie. Graduation 2019 będzie naszym wielkim, wspólnym świętem. Przeżyjesz wyjątkowe chwile i zachowasz na całe życie najwspanialsze wspomnienia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich i inżynierskich do wzięcia udziału w tym ważnym dla nich wydarzeniu. Nie przegapcie! Podzielcie się informacją ze znajomymi, zaproście rodzinę i przyjaciół.

8 czerwca 2019 r., o godz. 18:00 w Hotelu Hilton****ul. Grzybowska 63

Po raz pierwszy w historii uroczystość odbędzie się poza murami uczelni – w prestiżowym, 4-gwiazdkowym Hotelu Hilton, w samym sercu Warszawy.
Jego luksusowe wnętrza zagwarantują ceremonii doskonałą oprawę, a sala balowa zachwyci elegancją. Będzie wyśmienity catering, szereg atrakcji i wspólne zdjęcia.

Rejestracja

Udział w ceremonii Graduation wymaga rejestracji (za pomocą formularza), która potrwa od 15 kwietnia do 14 maja.

Formularz znajdziesz pod linkiem https://vistula.mk-events.pl/rejestracja

Uczestnictwo w ceremonii wymaga opłaty wpłaty do 14.05.2019 na konto nr: 92 1140 2004 0000 3502 7869 6146.

Opłata za uczestnictwo (którą znajdziesz w formularzu rejestracyjnym) zawiera:
• uczestnictwo studenta oraz jego dwóch gości;
• poczęstunek kawowy przed ceremonią;
• catering w standardzie czterogwiazdkowego hotelu po ceremonii;
• różnorodne atrakcje (np. fotobudka);
• pamiątkowy biret z haftowanym logo uczelni;
• list gratulacyjny;
• pamiątkowa ramka ze zdjęciem w todze i birecie.

Sesja zdjęciowa w todze i birecie do pamiątkowej ramki

Sesja zdjęciowa odbędzie się w sali nr 209, w dniach 16-18 maja, w godz. 10:00-17:00 – warunkiem uczestnictwa jest wniesienie opłaty za udział w ceremonii Graduation 2019 (należy wziąć ze sobą potwierdzenie wpłaty albo wydruk e-mail jaki otrzymasz z potwierdzeniem wpłaty). Togi i birety do sesji będą dostępne na miejscu. Student wybiera najlepsze wg niego ujęcie. Nie ma możliwości zakupu togi i biretu.

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona. Do sali balowej będą wpuszczani wyłącznie goście i studenci, którzy wypełnili formularz rejestracyjny i wnieśli opłatę w odpowiedniej wysokości (szczegóły w formularzu rejestracyjnym).

8 czerwca 2019 r., o godz. 18:00
Hotel Hilton****