Targi Minsk

Za chwilę egzamin dojrzałości. To ostatni dzwonek by maturzyści zweryfikowali edukacyjne plany, zastanowili się, czy na pewno wybrali właściwy kierunek i uczelnię, która zagwarantuje im możliwość rozwoju i sukces.

Platformą wymiany informacji nt. ścieżek dalszego kształcenia się są Targi Szkół Wyższych w Mińsku Mazowieckim. Ich XI edycja odbędzie się  21 marca.

W trakcie targów swoją ofertę przedstawi kilkadziesiąt uczelni, w tym Grupa Uczelni Vistula, którą będą reprezentować eksperci z Biura Karier, studenci zaangażowani w program mentoringu oraz przedstawiciele samorządu studenckiego. To wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu, rozmowy i wymiany doświadczeń.

GUV przedstawi swoje kierunki studiów, specjalizacje, programy praktyk i zajęć dodatkowych. Młodzież będzie mogła dowiedzieć się, jakie są atuty Grupy Uczelni Vistula:

• wybitni wykładowcy;
  • praktyczny wymiar kształcenia;
  • studia również w trybie on-line;
  • współpraca z biznesem;
  • międzynarodowe środowisko;
  • wszystkie kierunki prowadzone także po angielsku;
  • wsparcie studentów i absolwentów na rynku pracy.

Grupa Uczelni Vistula dba o przyszłość swoich studentów. Nie uczy tego co zbędne, lecz rozwija pożądane na rynku pracy kompetencje zarówno twarde, jak i miękkie, które zapewnią młodym ludziom sukces w dynamicznie zmieniającym się świecie.

21 marca 2019 r., w godz. 10:00-13:00

Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim, Kazikowskiego 18