DSC 6691 — 1 S

Przed nami nowy rok akademicki. Serdecznie zapraszamy na jego inaugurację w Grupie Uczelni Vistula. Uroczystość odbędzie się w sobotę 6 października o godz. 11.00. w auli nr 4.

Inauguracja nowego roku akademickiego, to wyjątkowe wydarzenie dla całej społeczności akademickiej, ale przede wszystkim dla studentów rozpoczynających studia. Ich szczególnie gorąco zapraszamy na ceremonię, podczas której nastąpi uroczysty akt immatrykulacji.

W programie wydarzenia są także przemówienia rektorów –  J.M. Rektor SGTiR prof. Jolanty Żyśko oraz J.M. Rektora AFiB Vistula prof. Witolda Orłowskiego, wykład  inauguracyjny oraz wręczenie dyplomów doktorskich, nagród i wyróżnień.

W wykonaniu Akademickiego Chóru Grupy Uczelni Vistula zabrzmią „Gaudeamus Igitur” i „Gaude Mater Polonia”.

Zapraszamy serdecznie

6 października 2018 r. o godz. 11:00 w kampusie Grupy Uczelni Vistula (parter, Aula 4), ul. Stokłosy 3 w Warszawie