Przed nami nowy rok akademicki, czas wytężonej pracy, nowych wyzwań i wielkiej przygody. Serdecznie zapraszamy na jego inaugurację w Uczelniach Vistula. Uroczystość odbędzie się w poniedziałek, 7 października, o godz. 17:00, w auli nr 4.

Dzień, który na pewno zapamiętasz

Inauguracja nowego roku akademickiego jest ważnym wydarzeniem dla całej uczelnianej społeczności. Jest też wyjątkowym przeżyciem dla studentów rozpoczynających dopiero studia. Ich szczególnie gorąco zapraszamy na ceremonię, podczas której nastąpi uroczysty akt immatrykulacji.

W programie są przemówienia rektorów: J.M. Rektora Akademii Finansów i Biznesu Vistula, profesora Wawrzyńca Konarskiego oraz J.M. Rektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, profesor Jolanty Żyśko.

Jak osiągnąć sukces? Wykład motywacyjny Pawła Deląga

Wykład motywacyjny wygłosi Paweł Deląg – aktor i producent, a ostatnio także reżyser, który od lat robi karierę również za granicą. Grał już w siedmiu językach i jest najbardziej rozpoznawalnym polskim aktorem w Rosji. Podkreśla, że aby w życiu osiągnąć sukces potrzebna jest odwaga, konsekwencja i gotowość do podjęcia ryzyka.

Podczas uroczystości inauguracji nowego roku akademickiego nastąpi też wręczenie dyplomów doktorskich, nagród i wyróżnień.

Po uroczystości zapraszamy na poczęstunek.

Rozpocznijmy razem Nowy Rok Akademicki!

7 października 2019 r. o godz. 17:00, w kampusie Uczelni Vistula, aula 4