Uroczystość Inauguracji Nowego Roku Akademickiego 2020/2021 odbędzie się 9 października, o godz. 17:00 w formule hybrydowej. Wydarzenie będzie transmitowane online.

Po raz kolejny uroczyście zainaugurujemy nowy rok akademicki. To najbardziej uroczysty i podniosły moment w życiu Uczelni Vistula. To także wyjątkowe przeżycie dla studentów rozpoczynających studia, których serdecznie powitamy. W trakcie ceremonii nastąpi uroczysty akt immatrykulacji.

Inauguracja nowego roku akademickiego będzie także okazją do podsumowania minionych 12 miesięcy oraz przedstawienia planów na kolejny rok. Tradycyjne mowy wygłoszą rektorzy uczelni: dr hab. Wawrzyniec Konarski, J.M. Rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz prof. dr hab. Aleksander Ronikier, J.M. Rektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Z wykładem inauguracyjnym Jak pandemia zmieni świat? wystąpi wybitny ekonomista, prof. dr hab. Witold Orłowski.

Podczas ceremonii nastąpi również wręczenie dyplomów doktorskich.

Zapraszamy do udziału wszystkich członków naszej społeczności akademickiej.

OGLĄDAJ ONLINE

Zachowując dystans, razem rozpocznijmy Nowy Rok Akademicki 2020/2021!

9 października 2020 r. o godz. 17:00