UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Uroczystość inauguracji Nowego Roku Akademickiego 2021/2022 odbędzie się 8 października, o godz. 17:00 w formule hybrydowej. Wydarzenie będzie transmitowane na facebook.com/uczelniavistula.

Inauguracja nowego roku akademickiego jest najbardziej uroczystym i podniosłym momentem w życiu akademickim Uczelni Vistula. Jest okazją do podsumowania minionego roku oraz przedstawienia planów na przyszłość. Uroczystość jest też wyjątkowym przeżyciem dla studentów rozpoczynających studia, których gorąco powitamy. W trakcie ceremonii nastąpi uroczysty akt immatrykulacji.

Tradycyjne mowy wygłoszą rektorzy uczelni: profesor Wawrzyniec Konarski, J.M. Rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz profesor Aleksander Ronikier, J.M. Rektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula.

Z wykładem inauguracyjnym “Lifelong learning, your superpower to create your life’s direction” wystąpi Stacy Ligas, Senior Partner KPMG w Polsce. To ważny temat. Koncepcja lifelong learning odnosi się do trwającej całe życie aktywności, której celem jest rozwój wiedzy i umiejętności w perspektywie osobistej, społecznej i zawodowej. Aby sprostać wyzwaniom współczesności, trzeba stale się rozwijać i podnosić swoje kompetencje.

Podczas ceremonii nastąpi również wręczenie dyplomów doktorskich, nagród i wyróżnień.

Uroczystość odbędzie się w formie mieszanej przy zachowaniu środków ostrożności. Osoby, które będą fizycznie obecne w auli nr 4, prosimy o zachowanie dystansu społecznego, noszenie maski i dezynfekcję rąk.

8 października 2021 r. o godz. 17:00, aula nr 4 oraz online na: facebook.com/uczelniavistula.