7 października w godz. 18.00-20.00 odbędzie się oficjalne rozpoczęcie roku akademickiego w Grupie Uczelni Vistula. W ramach uroczystości dziennikarz Zygmunt Chajzer poprowadzi debatę z młodymi biznesmenami, którzy opowiedzą o swoich pomysłach na startup. Dodatkowo, będzie można zapoznać się z uczelnią, oglądając piaskową animację, wykonaną na żywo.

Zapraszamy studentów studiów I, II stopnia i inżynierskich, podyplomowych, doktorów, którzy odbiorą swoje dyplomy, pracowników dydaktycznych i administracyjnych – całą społeczność akademicką Grupy Uczelni Vistula.

GUV przywiązuje bardzo dużą wagę do współpracy z biznesem. Zatem i rok akademicki rozpoczniemy rozmową na temat przedsiębiorczości. Co trzeba wiedzieć, zakładając własną firmę? Z jakimi przeszkodami młody przedsiębiorca będzie musiał się zmierzyć na pewno? Kiedy najlepiej zacząć myśleć o własnej przedsiębiorczości? Na te i inne pytania odpowiedzą: Tomasz Żołyniak – współtwórca spółki Energia Polska sp. z o.o., Andrzej Bobak – twórca specjalistycznego biura podróży www.snowmotion.pl, Miłosz Stanisławski – General Menager pierwszego SMARThotelu w Polsce – Soundgarden Hotel w Warszawie, oraz Grzegorz Albrecht – niezależny doradca, mentor i networker.

O ich sposób na sukces będzie pytał prezenter radiowy Zygmunt Chajzer.

Dowiedz się więcej o debacie

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: