Nauczanie języków obcych: problemy, aktualne wyzwania, nowe technologie i perspektywy na przyszłość – 25 października 2014 r. w Akademii Finansów i Biznesu Vistula odbędzie się konferencja poświęcona problemom glottodydaktyki. Można jeszcze przesyłać propozycje referatów.

Konferencja odbędzie się w siedzibie AFiBV przy ul. Stokłosy 3 w Warszawie. Propozycje referatów należy przesłać do dnia 25 września 2014 roku na adres e-mailowy:  konferencjamet.2014@vistula.edu.pl. Zgłoszenie powinno zawierać tytuł, abstrakt (600-800 znaków łącznie ze spacjami) oraz imię i nazwisko autora wraz z afiliacją.

Referaty plenarne wygłoszą:

Prof. dr hab. Maria Wysocka
Prof. UAM dr hab. Katarzyna Karpińska-Szaj
Dr hab. Zofia Chłopek

Opłata konferencyjna wynosi: 250 zł. Studenci po przesłaniu skanu ważnej legitymacji studenckiej, są z niej zwolnieni. Opłata obejmuje kawę/herbatę w przerwach oraz  lunch. Opłatę konferencyjną z dopiskiem nauczanie języków + imię i nazwisko prosimy wpłacać na konto: Formularz rekrutacyjny TUTAJ

BZWBKSA 611090169400000001 1105 7177

Teksty wystąpień wraz z biogramami autorów zostaną opublikowane w serii Zeszyty Naukowe wydawanej przez Wydawnictwo Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. W sprawach związanych z udziałem w konferencji jesteśmy do Państwa dyspozycji pod podanym adresem mailowym.

Komitet Organizacyjny

Dr hab. Maria Koszla-Szymańska
Dr Krystyna Luto
Dr Maciej Ganczar

Organizator: Wydział Filologii Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: