Strona główna / News / Jak osiągnąć wolność finansową – warsztat

Jak osiągnąć wolność finansową – warsztat

Początek: czw., 26 mar 2015, 18:00
Koniec: czw., 26 lut 2015, 21:00

We współczesnym świecie bardzo dużo czasu poświęcamy na pracę. Niektórzy są wręcz uzależnieni od zakupów. Piętrzą się wydatki, rosną kredyty. Reklamy zachęcają do kupowania coraz częściej coraz bardziej „niezbędnych” rzeczy lub usług. Łatwo wpaść w pułapkę wydawania, silnej chęci posiadania, pracy po godzinach.

Czy rzeczywiście musi być tak, że pieniądze lub ich brak wywołują stres i stanowią problem? Są powodem trosk i zmartwień? Odpowiedź jest prosta – NIE! Wcale nie musi tak być! Pieniądze mogą też kojarzyć się z przyjemnością ich zarabiania, posiadania i pomagania innym. I co najważniejsze – można się nauczyć, jak efektywnie zarabiać pieniądze, zarządzać nimi i z nimi „współpracować”.

– Twoja obecna sytuacja nie jest wynikiem przypadku czy zbiegu okoliczności, wynika z tego jakie masz przekonania, co umiesz i jak działasz. Tylko Ty jesteś odpowiedzialny za Swoje życie i za Swoją sytuację finansową. Niezależnie, czy zamierzasz podjąć pracę, czy pracujesz dla kogoś, czy prowadzisz biznes, sam jesteś odpowiedzialny za to, co osiągasz – przekonuje Jacek Murawski, autor warsztatu „Jak osiągnąć wolność finansową” (w ciągu swojej kariery zawodowej odpowiadał za finanse największych polskich firm, prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych Coaching managerski w Akademii Finansów i Biznesu Vistula).

Podczas warsztatu dowiesz się :

czym jest wolność finansowa,
jakie są Twoje przekonania na temat pracy, biznesu i pieniędzy,
jakie masz cele w związku ze swoją pracą i biznesem,
jak budować wartość „swojej firmy” – swojej własnej marki,
jak wykorzystywać narzędzia coachingowe w budowie wartości swojej firmy,
jakie działania podjąć by poprawić swoją sytuację finansową i osiągnąć wolność finansową.

Warsztat „Jak osiągnąć wolność finansową” – 26 lutego (czwartek), godz. 18.00
Akademia Finansów i Biznesu Vistula, aula 1, ul. Stokłosy 3, Warszawa, Ursynów (stacja metro Ursynów). Wstęp wolny.
Aby zarezerwować miejsce, wystarczy wypełnić

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Jacek Murawski – w ciągu ponad 20-letniej kariery zawodowej odpowiadał za finanse największych polskich firm: był Wiceprezesem ds. Finansowych w PGNIG i PTK Centertel (Operator Sieci Orange), Dyrektorem Finansowym w Tchibo i Bantex, głównym księgowym w Polkomtelu i Polskich Książkach Telefonicznych. Ponadto był Prezesem Zarządu Wirtualnej Polski, a następnie Partnerem odpowiedzialnym za Inwestycje w MCI, giełdowym Funduszu Venture Capital. Ekspert w zakresie finansów, nie tylko przedsiębiorstw, ale również finansów osobistych. Jego misją jest uczenie o finansach i znaczeniu wolności finansowej dla realizacji swego potencjału, marzeń i aspiracji.

Dowiedz się więcej o studiach
coaching managerski:

Kadry infor
objął patronatem nasz warsztat: