Jobday

Im wcześniej zaczniesz pracę, tym lepiej. Zyskasz cenne doświadczenie i rozwiniesz poszukiwane na rynku kompetencje. Poznasz też siebie – w praktyce sprawdzisz swoją wiedzę i możliwości. Dowiesz się, nad czym warto jeszcze popracować.

Vistula wspiera swoich studentów i absolwentów. Dlatego 8 października zapraszamy na kolejną edycję targów pracy JobDay. To szansa na bezpośredni kontakt z rekruterami, wstępną rozmowę i rozpoczęcie stażu lub pracy. Biuro Karier Uczelni Vistula zaprosi krajowe i międzynarodowe firmy z różnych branż.

Aby dobrze przygotować się do tego wydarzenia, dzień wcześniej, czyli 7 października, od godz. 10.00 do 15.00, nasi doradcy zawodowi będą konsultowali wasze CV – po polsku i angielsku (hol przy Auli A1).

Podczas targów JobDay będzie specjalna strefa stażowa dla studentów czterech ostatnich semestrów takich kierunków jak:

Pamiętaj, że to ostatnia szansa, aby rozpocząć płatny 4-miesięczny staż z projektu Unii Europejskiej. W jego ramach studenci Informatyki oraz Turystyki i Rekreacji mogą zaliczyć obowiązkowe praktyki.

Poprzednie edycje JobDay cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Również tym razem liczymy na wysoką frekwencję.

Już dziś zaplanuj udział w bezpłatnych targach!

Serdecznie zapraszamy

8 października 2019 r., godz. 10.00 – 15.00 na terenie Uczelni Vistula, w holu przy Auli A1.