JobDay to targi pracy tymczasowej, które będą miały miejsce dnia 22 października na Uczelni Vistula o godzinie 10:00.

Studenci będą mogli zapoznać się m.in. z ofertami pracy jednej z największych agencji zatrudnienia – Adecco Poland oraz ofertami firm takich jak: Burger King, Securitas oraz Solid Security.

Aplikację będzie można złożyć podczas targów – nie zapomnijcie zabrać swojego CV!

Na uczestników czekają dodatkowe atrakcje – takie jak wykłady
pt. “Pracuję I studiuję – elastyczne formy zatrudnienia” oraz “Praca – gdzie i jak szukać?”.
Zapisy na wykłady ruszają  19 października  br.

Eksperci z firmy  Adecco Poland udziela porad jak pisać CV i list motywacyjny, jak szukać pracy czy jak wygląda rynek pracy.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: