Jobspot

Jak znaleźć idealnego pracownika lub pracodawcę? Grupa Uczelni Vistula wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom i już po raz siódmy zaprasza na targi pracy JobSpot, które odbędą się 4 kwietnia 2019 r.

Poprzednie edycje targów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Również tym razem liczymy na wysoką frekwencję.

Targi JobSpot 2019 będą wydarzeniem, podczas którego chcemy umożliwić pracodawcom oraz studentom i absolwentom bezpośredni kontakt – podkreśla Ewa Wolniewicz, dyrektor Biura Karier Grupy Uczelni Vistula.

Grupa Uczelni Vistula stawia na kompetencje zarówno twarde, jak i miękkie. Targi JobSpot to dla firm szansa na pozyskanie idealnego stażysty lub pracownika:

Stwarzamy pracodawcom komfortowe warunki do prezentacji i rozmów:

• szansę na odkrycie wśród studentów Vistuli największych talentów;
  • dogodną infrastrukturę;
  • przyjazną atmosferę;
  • profesjonalny klimat;
  • unikalną formułę (warsztaty, gra edukacyjna, strefa stażowa).

Nasi studenci i absolwenci posiadają bardzo różne, sprawdzone kompetencje:

• znają różne języki;
  • posiadają doświadczenie w komunikacji międzykulturowej;
  • dzięki studiom w międzynarodowym środowisku są otwarci i elastyczni;
  • mają świadomość wagi rozwijania kompetencji.

Oferujemy specjalny program stażowy:

• program jest realizowany w ramach projektu UE dla kierunków zarządzanie, informatyka, stosunki międzynarodowe, turystyka i rekreacja oraz dietetyka;
  • to czysty zysk dla naszych partnerów – nie ponoszą żadnych kosztów;
  • uczelnia płaci stażyście, a jego opiekun otrzymuje bonus;
  • staż trwa 4 miesiące, student musi przepracować 135 godzin miesięcznie.

Do udziału w targach JobSpot zapraszamy studentów studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych. To dla nich szansa na:

• zdobycie i pogłębienie wiedzy nt. rynku pracy;
  • znalezienie pracy lub stażu;
  • zdobycie doświadczenia i wskazówek, które pomogą rozwijać karierę.

Grupa Uczelni Vistula jest liderem innowacyjnego kształcenia. Jest też najbardziej umiędzynarodowioną szkołą wyższą w Polsce. Poszukujemy nowych kontaktów i partnerów chętnych do współpracy – z korzyścią dla obu stron.

Serdecznie zapraszamy.

JobSpot – 4 kwietnia 2019, hol główny kampusu uczelni, ul. Stokłosy 3, w godz.10:00–15:00