Sztuka potrzebuje wolności. Wypływa przecież z buntu przeciwko zastanemu porządkowi. Prowokuje, szokuje, wywołuje skandale i stawia trudne pytania. Sztuka łamie tabu.

Czy w wolności wypowiedzi artystycznej są jednak granice? Czy wiesz, kto lub co je wyznacza, a jeśli  zostaną przekroczone – kto bierze za to odpowiedzialność?

Zapraszamy Was na inspirujący wieczór, który Akademia Finansów i Biznesu Vistula współorganizuje z Katedrą Multimediów Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych, Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej oraz
Państwowym Ogniskiem Artystycznym.

W programie – pokaz niezwykłych filmów i prezentacji multimedialnych autorstwa wybitnych wykładowców ASP. Swoje prace pokażą Hieronim Neumann, Piotr Welk, Krzysztof Jabłonowski, Wiktor Jędrzejec Przemysław Adamski Mariusz Filipowicz Ewa Sokołowska Kacper Bartczak.

Będziecie też mogli porozmawiać z Twórcami.  Gospodarzem spotkania będzie Artur Wolski, a dyskusję poprowadzi prof. Wawrzyniec Konarski (profesor nadzwyczajny w Grupie Uczelni Vistula) oraz  Piotr Janowczyk  (historyk sztuki, wykładowca w Akademii Fotografii).

Spotkanie będzie rejestrowane przez uczniów z Technikum Kinematograficzno-Komputerowego im. Krzysztofa Kieślowskiego w Warszawie.

Zapraszamy 23 maja 2018 r.  godz. 18:00 w Kinie Atlantic

Liczba miejsc jest ograniczona.

Jeśli chcesz wpisać się na listę, kliknij TUTAJ.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw