Niniejszym mamy zaszczyt oraz przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w I Konferencji pt.: „Rozbieżności w ustalaniu zadośćuczynienia, na rzecz poszkodowanych oraz najbliższych członków rodziny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (teoria, orzecznictwo i praktyka)", która odbędzie się 18 października 2016 roku w AFiB Vistula, aula 7.

Organizatorami tego przedsięwzięcia są Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Ogólnopolska Izba Pośredników i Przedstawicieli Firm Odszkodowawczych z siedzibą w Legnicy.
Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych oraz Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Patronat medialny objęła Gazeta Ubezpieczeniowa.
W gronie prelegentów konferencji są m.in Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej II kadencji, członek Trybunału Stanu, autor ponad 200 publikacji naukowych i popularyzatorskich z dziedziny prawa cywilnego i ubezpieczeniowego – dr Józef Zych, dr Maciej Zieliński – Przedstawiciel Sądu Najwyższego oraz Prezes Zarządu Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – Mariusz Wichtowski.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać na adres
e-mail: d.cakar@vistula.edu.pl do dnia 16.10.2016 r.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, stąd też o przyjęciu decyduje kolejność przesyłania zgłoszeń. Uczestnikom zapewniamy materiały konferencyjne.
Więcej informacji o konferencji TUTAJ

Contact to Career Office