Czym jest migracja i jakie niesie konsekwencje? Serdecznie zapraszamy na Symulację Konferencji ONZ  „Problem of Migration in the Contemporary World”, której organizatorem jest Instytut Stosunków Międzynarodowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Celem wydarzenia jest poznanie przez studentów świata dyplomacji i negocjacji. Studenci wcielą się w rolę ambasadorów i będą starali się rozwiązać problem migracji. Wydarzenie odbędzie się 16 maja w języku polskim oraz 17 maja w języku angielskim w godz. 9:00-17:00 w auli 4.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: