Matura to jeden z najważniejszych egzaminów w życiu. Od jego wyników zależy twoja przyszłość. W tym roku jest niespodzianka – egzamin dojrzałości będzie tylko w formie pisemnej. Powiemy ci, ile możesz na tym stracić, a ile zyskać.

Matura to ogromny wysiłek i emocje. Jest nie tylko sprawdzianem twojej wiedzy, ale także testem umiejętności zarządzania czasem i panowania nad stresem.

Jedni czują się pewniej, gdy egzamin jest w formie pisemnej. Inni wolą formę ustną i oratorski pojedynek.

W tym roku, z powodu pandemii, matura będzie tylko pisemna. Czy jest czym się martwić?

A może to jest właśnie twoja największa szansa? Powiemy ci, ile możesz na tym stracić, a ile zyskać. Dowiesz się, jak uczyć się w ostatniej chwili, jak racjonalnie rozłożyć czas i jak okiełznać nerwy, aby egzamin napisać jak najlepiej. Poznasz skuteczne strategie i ciekawe triki:

• powtórka materiału – last minute;
  • organizacja przygotowań do matury na ostatnią chwilę;
  • godzina „zero” – czy można się do niej przygotować;
  • systematyzacja wiedzy – czy coś takiego w ogóle istnieje?

Tego wszystkiego dowiesz się podczas webinaru, który Uczelnie Vistula adresują do tegorocznych maturzystów.

Start 14 maja 2020 r. o godz. 17:00.

Wiedza, którą zdobędziesz zaprocentuje także w przyszłości, bo gdy już przebrniesz przez maturę, na studiach staniesz wobec kolejnych egzaminacyjnych wyzwań.

dr Agnieszka Muszyńska
Webinar poprowadzi dr Agnieszka Muszyńska, wykładowca Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, która w działalności dydaktycznej wykorzystuje swoje doświadczenie ze współpracy z agencjami zajmującymi się organizacją wyjazdów służbowych oraz konferencji. Specjalizuje się we wspieraniu kreacji i organizacji projektów motywacyjnych, prowadzi warsztaty i szkolenia.