Zdobądź cenne kontakty biznesowe, poznaj najnowsze trendy w przemyśle spotkań i rozpocznij swoją karierę w środowisku branżowym! Zachęcamy do uczestnictwa w „Meetings Week Poland 2018. Siła Networkingu” – tygodniu wydarzeń edukacyjnych i promocyjnych branży polskiego przemysłu spotkań.

Wydarzenie skierowane jest do studentów, naukowców i biznesu: agencji eventowych, przedstawicieli hoteli i centrów konferencyjnych, a także dziennikarzy, polityków i wszystkich zainteresowanych rynkiem przemysłu spotkań.

Celem MWP jest zademonstrowanie skali branży spotkań w Polsce, jej znaczenia dla gospodarki, skupienie w jednym czasie osób z całego środowiska, wytyczanie kierunków rozwoju i promocji turystyki biznesowej, doskonalenie kadr i wspieranie edukacji pozaformalnej w branży przemysłu spotkań. Ma się też przyczynić do  wymiany opinii i prezentacji dobrych praktyk, istotnych dla przyszłości profesjonalistów odpowiadających za realizację różnego rodzaju wydarzeń, konferencji i kongresów.

Organizatorami Meetings Week Poland 2018 są Studenckie Koło Naukowe Turystyki Biznesowej 2B Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji wraz ze stowarzyszeniami i agencjami branżowymi: SKKP, MPI, SBE, SOIT, SITE, Meeting Planner, The Warsaw Voice Conferences.

Zapraszamy w dniach 19-23 marca do kampusu Grupy Uczelni Vistula, przy ul. Stokłosy 3. Część wydarzeń jest płatnych, na wszystkie wymagana jest REJESTRACJA. Szczególnie polecam kierowane do studentów z całej Polski XIII Future Leaders Forum. Więcej na jego temat TUTAJ.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw