Na pewno jeszcze pamiętasz ten stres – nowa szkoła, nowe środowisko, nowi ludzie. Wtedy ktoś wyciągnął do ciebie rękę – twój Mentor. Pomógł ci i poprowadził. Program Mentorski Grupy Uczelni Vistula powstał by wspierać nowych studentów oraz zachęcić ich do wykorzystania wszystkich możliwości.

Liczba Mentorów rośnie z każdym rokiem. Rośnie też liczba studentów, którzy doceniają , jak ważne są takie partnerskie relacje.

To właśnie oni  zapraszają w ostatnim tygodniu maja na Tydzień Mentoringu. Będą propagować ideę i Program, bo wraz z nowym rokiem akademickim w murach uczelni pojawią się nowi studenci. Potrzebni będą nowi Mentorzy.

Zapraszamy serdecznie 28-31 maja.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw