Aktualnosci

Według szacunków Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego średni wzrost PKB Afryki, jako całości, będzie oscylował w granicach 6-7 procent rocznie przez następne 20 lat. Kontynent dynamicznie rozwija się, a potencjał tamtejszego rynku jest gigantyczny. Warto to wykorzystać.

Studenci Akademii Finansów i Biznesu Vistula zapraszają na seminarium „More about Africa”. Chcą przyciągać inwestorów do Afryki i przypomnieć afrykańskim studentom o ich wartościach narodowych.

Podczas jednej sesji trudno mówić o wszystkich afrykańskich krajach. To seminarium będzie więc poświęcone jedynie czterem z nich: Republice Południowej Afryki, Federalnej Republice Nigerii, Republice Rwandy i Republice Angoli. Na wstępie zostaną przedstawione najważniejsze informacje, a podczas panelu przewidziano dyskusję nt. historii, teraźniejszości i Unii Afrykańskiej.

Program przewiduje także występy artystyczne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

17 kwietnia 2019 r. o godz. 16:00, Aula 4