Stresują Cię przemówienia publiczne? Chcesz wiedzieć jak przezwyciężyć strach przed wejściem na scenę? Przyjdź na spotkanie studenckiego klubu Vistula Toastmasters Leaders. Podczas zajęć nauczysz się jak prawidłowo przemawiać oraz dowiesz się jak rozwijać w sobie zdolności przywódcze. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich studentów Grupy Uczelni Vistula i odbędzie się w poniedziałek 15 maja w godz. 18:10 – 20:45 w naszym kampusie. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw