Poznaj nowe podejście do prowadzenia negocjacji biznesowych w oparciu o praktyczne przykłady. W obecnych czasach nie wystarczy prowadzić negocjacje na „twardo”. Jest wiele innych narzędzi negocjacyjnych, które są bardziej skuteczne do realizacji długotrwałych celów biznesowych.
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z Negocjacji sprzedażowych, które odbędzie się  26 października br., o godzinie 18:00 w AFiB Vistula.

Podczas szkolenia, poznacie podejście do prowadzenia negocjacji biznesowych w oparciu o praktyczne przykłady.

Ponadto dowiedziecie się o:

Rodzajach negocjacji biznesowych – dlaczego negocjacje pozycyjne nie zawsze są skuteczne
Sposobach przygotowań się do negocjacji biznesowych
Technikach manipulacyjnych stosowanych przez negocjatorów i w jaki sposób radzić sobie z nimi
Mowie ciała, która odkrywa prawdziwe intencje negocjatora.

Szkolenie poprowadzi Roman Szymczak, Trener Biznesu / Ekspert Trade Marketingu. Doświadczony negocjator, który przez wiele lat prowadził skuteczne negocjacje w wielu branżach i na różnych poziomach zaawansowania. Pracował w Makro Cash&Carry, Tradis, Kaufland, Grupa Kapitałowa „Specjał” realizując różne strategie negocjacyjne w zależności od sytuacji i potencjału firmy. Obecnie jako trener i konsultant przeprowadził wiele szkoleń z zakresu technik negocjacyjnych.

Zapiszcie się już dziś!

Data: 26.10.2016