14 grudnia br.. o godzinie 14:00  Auli nr 2B odbędzie się wykład Profesora Salvadore Babones na temat: "Nierówności w globalnym świecie".

Wykład prowadzony będzie w języku angielskim.

Salvadore Babones.
Profesor socjologii i polityki społecznej w University of Sydney (Australia), a także Associate Fellow w Institute for Policy Studies (IPS). Prof. Babones jest autorem bądź redaktorem dziesięciu książek i ponad dwudziestu artykułów naukowych. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących ekonomii politycznej w regionie Azji Wschodniej oraz metodologii badań ilościowych w naukach społecznych. Pisze również na tematy związane z polityką zagraniczną i społeczną Stanów Zjednoczonych.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw