1 grudnia br., o godzinie 18:00  zapraszamy na szkolenie nt. Nowa skuteczna sprzedaż. Spotkanie poprowadzi Patrycja Załuska, prezeska Fundacji StartGO!, która przez wiele lat pracowała z najbardziej wymagającymi partnerami biznesowymi – klientami korporacyjnymi. W sprzedaży od zawsze. Swoim doświadczeniem wspiera przedsiębiorców oraz osoby rozpoczynające własną działalność, tak aby mogli stać się partnerami dla „małego biznesu” jak i korporacji.

Czego nauczysz się podczas wykładu?

Czym jest skuteczność w sprzedaży
Co jest potrzebne aby sprzedawać skutecznie
Co to znaczy „wejść w buty klienta” i czy faktycznie trzeba to zrobić
Jak możesz dotrzeć do klienta, który Ci zapłaci i będzie usatysfakcjonowany z Twojej oferty
Jak rozpoznać moment zakupu u klienta
Czym jest ścieżka sprzedaży oraz co zrobić aby klient na niej pozostał

Co otrzymujesz uczestnicząc w 2 h bezpłatnym szkoleniu?

2 godziny praktycznego warsztatu na żywo na temat skutecznej sprzedaży
Możliwość zadawania pytań podczas szkolenia
Pierwszeństwo we wzięciu udziału w pełnowymiarowym szkoleniu „Nowa skuteczna sprzedaż” i/lub w „Akademii Sprzedaży” – wysoko wyspecjalizowanym programie prowadzonym przez praktyków – ekspertów

Szkolenie poprowadzi
Patrycja Załuska, prezeska Fundacji StartGO! Przez wiele lat pracowała z najbardziej wymagającymi partnerami biznesowymi – klientami korporacyjnymi. W sprzedaży od zawsze. Swoim doświadczeniem wspiera przedsiębiorców oraz osoby rozpoczynające własną działalność, tak aby mogli stać się partnerami dla „małego biznesu” jak i korporacji.
Ekonomistka, certyfikowany coach ICF, doradca. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Autorka warsztatów biznesowych oraz aktywizacyjnych. Współpracuje m.in. z miesięcznikiem DOZA (redaktorka Strefy Biznes) oraz z blogosferą Harvard Business Review Polska.

Chcesz dowiedzieć się jak zacząć sprzedawać skutecznie?
Jak dotrzeć do klienta, który zdecyduje się na Twoją ofertę a nie konkurencji?
Czego warto wystrzegać się w sprzedaży a na co zwrócić uwagę?
Ten wykład jest dla Ciebie!

Miejsce szkolenia:
Akademia Finansów i Biznesu Vistula, ul. Stokłosy 3 (150 m od Stacji Metro Stokłosy)

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw