UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

W epoce gospodarki 4.0 nauka staje przed poważnymi zadaniami, które należy podjąć w poszukiwaniu rewolucyjnych rozwiązań mogących zapewnić organizacjom możliwość podołania wyzwaniom turbulentnego otoczenia.

Seminarium odbędzie się 8 września (wtorek), w godz. 10:00 – 12:00.

Link do spotkania:

DOŁĄCZ DO SPOTKANIA

W epoce gospodarki 4.0 nauka staje przed gigantycznymi wyzwaniami, które należy podjąć w poszukiwaniu rewolucyjnych rozwiązań mogących zapewnić organizacjom możliwość podołania wyzwaniom turbulentnego otoczenia. Epoka poprzemysłowa, epoka usług prowadzi do radykalnych zmian struktur organizacyjnych i zasad ich funkcjonowania. Wiedzie ku rozwiązaniom sprzyjającym innowacyjności, szybkości czy kreatywności. Pewnym punktem odniesienia w umiejscowieniu zakresu i kierunku tych zmian może być idea turkusowych organizacji.

Organizacje turkusowe to nowe podejście do zarządzania w warunkach zmienności. Ten nowatorski typ organizacji wyznacza nowy paradygmat organizacji samozarządzającej, gdzie głównym założeniem jest upodmiotowienie pracownika, który zyskuje poczucie znaczenia swojej roli w organizacji i ma wpływ na podejmowane decyzje.

W ramach Seminarium zostaną przedstawione wyniki międzynarodowych badań, których celem było wykazanie, czy współczesne przedsiębiorstwa przejawiają w swoich działaniach i zarządzaniu atrybuty organizacji turkusowych. Badania zostały przeprowadzone w 2020 roku przez zespół badawczy pod kierunkiem dr. hab. Agnieszki Rzepki z Politechniki Lubelskiej.

Prelegentami będą m.in.:

• dr hab. Z. Olesiński – AFiB Vistula;
  • dr hab. A Rzepka – Politechnika Lubelska;
  • dr hab. J. Kotyński – AFiB Vistula;
  • dr hab. E. Jędrych – AFiB Vistula;
  • dr hab. J. Fazlagić – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu,
  • dr M Drozdowska – Szkoła Handlowa we Wrocławiu;
  • dr M. Szelągowski – Instytut Badań Systemowych PAN;
  • dr M. Kocot – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach;
  • dr A. Sabat – AFiB Vistula;
  • dr hab. M. Plebańska – AFiB Vistula;
  • dr J. Olędzka – AFiB Vistula;
  • dr P. Damski – AFiB Vistula;
  • dr I. Gruszka – Szkoła Handlowa we Wrocławiu,
  • dr A. Szymańska – Szkoła Handlowa we Wrocławiu;
  • dr A. Faron – Szkoła Handlowa we Wrocławiu;
  • dr K. Nowakowski – AFiB Vistula;
  • dr A. Wiśniewska – AFiB Vistula.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium.

8 września 2020 r., w godz. 10:00–12:00