Nowa szkoła, nowe życie – być może daleko od domu. Nie stresuj się! Miękko wylądujesz. Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawna Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji) wspierają nowych studentów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Robimy wszystko, by w nowym środowisku otoczyć was opieką, abyście czuli się bezpiecznie i komfortowo oraz mieli dogodne warunki do nauki i rozwoju.

To specjalnie dla was organizujemy Orientation Day. Zwiedzicie kampus i miasto. Poznacie miejsca, ludzi i zwyczaje. Otrzymacie komplet informacji na temat funkcjonowania środowiska akademickiego oraz specyfiki życia społecznego. Poznacie najważniejsze biura i departamenty uczelni. Dowiecie się, z jakimi sprawami należy kierować się do Dziekanatu, jak znaleźć pracę lub praktyki z pomocą Biura Karier i jak zbadać kompetencje, co zrobić, żeby w ramach projektu Erasmus wyjechać za zagranicę oraz do kogo zwrócić się z wnioskiem o stypendium.

Podczas Orientation Day poznacie kulturę waszego wydziału i całej uczelni. Będziecie mieli okazję, by nawiązać relacje z pracownikami. Dowiecie się, jakie są wymagania, reguły prezentowania wyników prac i formy ich dostarczania, jakie są procedury i utarte ścieżki.

Vistula to uczelnia, w której możecie rozwijać swoje zainteresowania i brać udział w fascynujących wydarzeniach. Możecie też bawić się i realizować marzenia.

Chcemy, abyście czuli się jak u siebie!

Zapraszamy serdecznie

30 września 2019 r.