IMG 1722

Grupa Uczelni Vistula, której filarami są Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawna Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji) wspiera nowych studentów. Robimy wszystko, abyście w nowym środowisku poczuli się bezpiecznie i komfortowo i mieli dogodne warunki do nauki i rozwoju.

To specjalnie dla was organizujemy Orientation Day, podczas którego zwiedzicie kampus. Otrzymacie komplet informacji na temat funkcjonowania środowiska akademickiego oraz specyfiki życia społecznego. Poznacie najważniejsze biura i departamenty uczelni. Dowiecie się, z jakimi sprawami należy kierować się do Dziekanatu, jak znaleźć pracę lub praktyki z pomocą Biura Karier i jak zbadać kompetencje, co zrobić, żeby w ramach projektu Erasmus wyjechać za zagranicę oraz do kogo zwrócić się z wnioskiem o stypendium.

Podczas Orientation Day poznacie kulturę waszego wydziału i całej uczelni. Będziecie mieli okazję, by nawiązać relacje z pracownikami. Dowiecie się, jakie są wymagania, reguły prezentowania wyników prac i formy ich dostarczania, jakie są procedury i utarte już ścieżki.

Vistula to uczelnia, w której możecie rozwijać swoje zainteresowania i brać udział w fascynujących wydarzeniach. Możecie też bawić się i realizować marzenia.

Chcemy, abyście czuli się, jak u siebie.

Zapraszamy serdecznie na Orientation Day

27 lutego 2019, w godz. 10:00 – 14:00, aula 7