Mamy zaszczyt ogłosić, że Grupa Uczelni Vistula tworzy Klub Absolwentów. Dzięki niemu staniecie się częścią sieci kontaktów biznesowych, dostaniecie wsparcie w rozwoju kariery i działalności naukowej, oraz szansę na zagraniczne wyjazdy.

Pragniecie wykorzystać znajomości z osobami z 80 krajów, pracującymi w kilkunastu różnych branżach, zakładającymi własne firmy? Dołączcie do nas!

Zapraszamy na inaugurujący działalność Klubu „Piknik Absolwentów”, w sobotę 1 lipca o 14.00, w kampusie Grupy Uczelni Vistula, przy ul. Stokłosy 3 w Warszawie.

Wymagana jest REJESTRACJA.

Do zobaczenia!