Pożegnanie lata na plaży w Nieporęcie

30 sierpnia 2014 r. „Dzika Plaża” w Nieporęcie zamieni się w prawdziwą sportową arenę. Plażowicze poćwiczą zumbę, zagrają w siatkówkę z mistrzyniami ze Sparty Warszawa oraz wezmą udział w konkursach z nagrodami, które poprowadzi redaktor Vito Casetti. Wstęp wolny. Organizator: Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

Studenci AFiBV wraz z gminą Nieporęt przygotowali na ostatnią sobotę lata wiele atrakcji dla odpoczywających.

– Podczas imprezy siatkarki ze Sparty Warszawa zagrają mecz pokazowy, a po nim zaproszą plażowiczów do wspólnej rywalizacji sportowej. Przygotowaliśmy także specjalny program animacyjny, który poprowadzą profesjonalni instruktorzy sportowi – zachęca Rafał Kupisz z Samorządu Studentów Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

W programie również quizy z wiedzy o sporcie, zawody w przeciąganiu liny i karaoke. Każdy uczestnik imprezy otrzyma na pamiątkę wakacyjną eko-torbę.

Plan imprezy „Vistula SunLife w gminie Nieporęt”:
09:00 – Zumba dla wszystkich
09:15 – Mecz pokazowy w siatkówce plażowej kobiet
10:00 – Rozgrzewka i aerobik, w trakcie konkursy z nagrodami
10:30 – Zawody sportowe w siatkówce plażowej – plażowicze kontra drużyna Sparty
12:30 – Konkursy i gry rekreacyjne z nagrodami
14:00 – Zakończenie

Partnerem wydarzenia są gmina Nieporęt oraz MUKS Sparta Warszawa. Patronat medialny objęła gazeta gminna „Wieści Nieporęckie”.

Pobierz regulamin wydarzenia

Godziny pracy Działu Rekrutacji