Poznaj Kulturę Kazachstanu Na Kazakh Day! - Uczelnia Vistula

Odkryj smaki Kazachstanu, poznaj jego kulturę i posłuchaj najpiękniejszych melodii tego kraju. Zachęcamy do udziału w Kazakh Day. Wydarzenie jest organizowane z okazji z święta Niepodległości Kazachstanu przez Klub Unii Azjatyckiej Grupy Uczelni Vistula oraz Kazachskie Towarzystwo Młodzieży w Polsce „Bars”. W programie m.in koncerty, wspólne śpiewanie piosenek, konkursy z nagrodami i pyszne jedzenie! Zapraszamy 20 grudnia o godz. 16:00 do auli 4.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw