Gallup Akualnosci

Czy wiesz, w czym jesteś najlepszy? Czy znasz już swoje talenty? Najwyższy czas, abyś je odkrył.

Zrób test Clifton Strengths Instytutu Gallupa i zyskaj uznany na całym świecie certyfikat – całkowicie za darmo!

Weź udział w spotkaniu organizowanym przez Biuro Karier i zdobądź cenną wiedzę o swoich wrodzonych zdolnościach i ich efektywnym wykorzystaniu w życiu codziennym i zawodowym.

Wynikiem testu będzie twój indywidualny ranking 5-u najmocniejszych talentów. Wraz z nim otrzymasz szczegółowy raport, który ukierunkuje cię w pracy nad zmianą posiadanych predyspozycji w mocne strony!

Udział w wydarzeniu oraz certyfikat jest całkowicie bezpłatny dla studentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula.

Ilość miejsc ograniczona!

Zarejestruj się już dziś na 14 maja TUTAJ (spotkanie prowadzone w jęz. polskim) lub na 16 maja TUTAJ (spotkanie prowadzone in English)

14 maja 2019 r., godz. 16:30-18:30, w sali 125 – po polsku

16 maja 2019 r., godz. 16:30-18:30, w sali 134 – in English