Dni otwarte online już od 24.08.2020

WYDARZENIA Global Exhibitions Day En

Każdego roku cała branża targowa wspólnie celebruje Global Exhibition Day. Świętujemy go również w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. W tym roku Studenckie Koło Naukowe Turystyki Biznesowej „2B” zaprasza na wielkie wydarzenie na FB z udziałem wybitnych profesjonalistów z branży, by pokazać, że przemysł targowy nie stracił energii i jest kluczem do odbudowy gospodarki. Start 3 czerwca 2020 r. o godz. 18.

Bezpieczne eventy online

Organizatorzy wydarzenia ze Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej „2B” Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula chcą pokazać, że nawet w czasie pandemii eventy można organizować w bezpiecznych warunkach – online. Stawiają na poszerzanie wiedzy, interakcje z profesjonalistami z branży i stały rozwój. Internet daje przy tym gigantyczne możliwość. W projekty online może być zaangażowanych wiele wybitnych osobistości z branży spotkań z całego świata. Tak właśnie będzie podczas Global

Exhibition Day w Vistuli.

W ramach wydarzenia odbędą się następujące panele dyskusyjne:

1. „Czy nowa rzeczywistość zmieni formułę targów?”, moderator: Magdalena Kondas – panel w jęz. polskim

Paneliści:

• Artur Ucher, Imagine Nation, Focus Media Group,
  • Elżbieta Roeske, Grupa MTP,
  • Wojciech Liszka, Z-Factor,
  • Ewa Woch, Targi w Krakowie,
  • Marcin Stolarz, PTWP, Event Center.
  1. „Exhibitions are key to rebuilding economy”, moderator: dr Krzysztof Celuch – panel w jęz. angielskim

Paneliści:

• Danielle Cirami-Gillis, PRA Business Events,
  • Lenka Žlebková, Prague Congress Centre,
  • Julie Krüger, Freeman,
  • Rob Davidson, MICE Knowledge,
  • Beata Kozyra, Polish Chamber of Exhibition Industry.

Branża targowa wraca do życia

Global Exhibition Day w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula jest okazją, by pokazać ogromny potencjał i wagę branży targowej. Każdego roku na całym świecie odbywają się dziesiątki tysięcy wystaw, które obsługują prawie 4,5 miliona wystawców i 260 milionów odwiedzających! W Polsce jest organizowanych ponad 200 wystaw rocznie z udziałem 27 tys. firm. To przemysł, który oferuje ekscytującą pracę, szczególnie dla młodych ludzi.

Branża już pracuje nad kompleksowymi koncepcjami dotyczącymi przywrócenia działalności, przy zastosowaniu najbardziej wyrafinowanych i inteligentnych systemów w zakresie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.

Wystawy i eventy motorem ożywienia gospodarki

To gałąź kluczowa dla odbudowy gospodarki kraju, ponieważ targi i eventy branżowe to:

• najważniejsze narzędzia komunikacji biznesowej dla wszystkich sektorów gospodarki;
  • pozwalają wrócić do gry i kontynuować działalność gospodarczą;
  • dają możliwość bezpośredniego kontaktu, nawiązania kontaktów handlowych, zdobywania wiedzy, możliwość porównywania ofert rynkowych oraz szanse na poprawę innowacyjności i wzrost konkurencyjności;
  • są motorem ożywienia gospodarczego – pobudzą rynki.

Podczas Global Exhibition Day w Vistuli dowiesz się więcej o kierunkach rozwoju całej branży. Wydarzenie będzie także okazją do podsumowania roku akademickiego i osiągnięć Koła „2B”.

Dołącz do nas na FB link do rejestracji na wydarzenie:

3 czerwca 2020 r., godz. 18.00