Instytut Finansów Wydziału Biznesu i Stosunków Międzynarodowych AFiBV zaprasza do udziału w dyskusji panelowej nad: „Raportem o stanie finansowym państwa 2014-2015”, które odbędzie się 10 grudnia 2015 r. o godzinie 14:30 w Sali 21 (sala Senatu)

Udział w seminarium wezmą:

prof. dr hab. Witold Orłowski, Partner PricewaterhouseCoopers
dr Jarosław Janecki, główny ekonomista Société Générale
dr hab. Ryszard Michalski, prof. Akademii Finansów i Biznesu Vistula

Raport wydany został w Zeszytach Naukowych Uczelni Vistula nr 43(5) 2015;
dostępny jest również na naszej stronie internetowej TUTAJ

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw