Programowanie, dyplomacja, muzyka, turystyka biznesowa, poznawanie kultur, siatkówka – to tylko kilka z kilkudziesięciu pasji jakie można realizować po zajęciach w Grupie Uczelni Vistula. Rozwijaj je z nimi! Dołącz do już istniejących kół naukowych, klubów studenckich i sekcji sportowych. Chcesz więcej? Zgłoś swój pomysł i załóż własne koło! Napisz na adres clubscenter@vistula.edu.pl. Już wiemy, że oprócz dziś istniejących kół w tym roku mogą powstać klub taneczny, aktorski czy eventowy.
Zapraszamy na Clubs’ Presentation Days 17 (wtorek) i 21 (sobota) października w godz. 10:00-15:00 na parterze naszego kampusu. Będziecie mieli okazję poznać wszystkie istniejące kluby, koła i sekcje, i porozmawiać z ich przedstawicielami. Dowiecie się, jak do nich dołączyć, co Wam oferują i jakie korzyści płyną z przynależności do nich.
Czekamy na Was!

Godziny pracy Działu Rekrutacji