Za nami już kolejna edycja JOB DAY organizowana przez Dział Karier i Praktyk Uczelni Vistula. Choć tym razem targi pracy odbyły się w Internecie, studenci mieli możliwość uczestniczenia w wartościowych spotkaniach z rekruterami oraz przedstawicielami prestiżowych firm.

Na wydarzenie składała się także część szkoleniowa. Tym samym z powodzeniem rozpoczęliśmy cykl edukacyjny w formie webinarów skierowany do wszystkich studentów. Zapraszamy na potężną dawkę wiedzy, która będzie przydatna w dalszym kształceniu kompetencji miękkich oraz poszukiwaniu pracy w trudnych czasach. Rozwijaj z nami kompetencje!

Wszystkie webinary odbęda się po polsku i angielsku

Agenda:

• 16.11. – Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej
    Webinar odbędzie się w języku angielskim o godz. 16:30, w języku polskim o godz. 18:00.
  • 18.11. – Spotkanie z pracodawcą – firma Teleperformance
    Webinar odbędzie się 18 listopada w godzinach od 11.00 do 13.00.
  • 26.11. – Kompetencje przyszłości
  • 03.12. – Kompetencje międzykulturowe – czy są potrzebne na dzisiejszym rynku pracy?

ZAREJESTRUJ SIĘ!