Instytut Turystyki SGTiR serdecznie zaprasza na seminarium naukowe  Rynek ubezpieczeń turystycznych organizowane 14 grudnia br.,  w budynku Grupy Uczelni Vistula ul. Stokłosy 3 w Warszawie, w Sali Senatu (parter) w godzinach 15.00 – 17.00.

Uczestnicy seminarium będą mogli zapoznać się z pracami nad opisem i analizą rynku umów gwarancyjnych i bankowych oraz ubezpieczeniowych dla biur podróży prowadzonymi na Wydziale Turystyki i Rekreacji SGTiR, a także wziąć udział w dyskusji nad kierunkami i zakresem dalszych prac badawczych nad opracowaniem i wydaniem planowanej monografii Rynek umów gwarancyjnych i bankowych oraz ubezpieczeniowych dla biur podróży, której wydanie przewidujemy na koniec 2017 roku.

Dyskusja będzie poprzedzona krótkimi wystąpieniami na temat rynku umów gwarancyjnych i bankowych oraz ubezpieczeniowych dla biur podróży oraz aktualnej oferty ubezpieczeń turystycznych dla biur podróży.

Mamy nadzieję, że Państwa udział w dyskusji na seminarium wzbogaci zarówno koncepcję jak i zawartość planowanej monografii.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: