Biuro Karier zaprasza studentów na spotkanie z panem Fabrice Tessier, Dyrektorem ds. Relacji i Partnerstwa w zakresie edukacji  na temat ścieżek kariery dostępnych w Accorhotels. Podczas spotkania między innymi zostaną przedstawione oferty praktyk i staży w Centralnej i Wschodniej Europie, a także w innych regionach. Oferta skierowana zwłaszcza do studentów ze znajomością języka angielskiego i niemieckiego. Spotkanie odbędzie się w j. angielskim.

Po prezentacji P. Fabrice chce poświęcić czas na indywidualne spotkania ze studentami zainteresowanymi zagranicznymi praktykami i stażami oraz przeprowadzenie z nimi wstępnych rozmów rekrutacyjnych.

Zapraszamy  21 marca (poniedziałek) o godz. 14.00,  Aula 2 B

Godziny pracy Działu Rekrutacji