Dowiedz się jak napisać pracę dyplomową, naucz się poprawnie tworzyć artykuły i poznaj techniki pisania. Vistula Mentoring zaprasza wszystkich studentów Grupy Uczelni Vistula na seminarium „Academic Writing Skills”, którego celem jest rozwijanie umiejętności pisania i tworzenia treści. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim. Zapraszamy w piątek w godz. 13:30-16:30 do auli 4. Wymagana REJESTRACJA. Uwaga, liczba miejsc ograniczona, a członkowie Vistula Mentoring mają pierwszeństwo.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: