Wybitny brytyjski ekonomista prof. Stephen G. Hall otworzy cykl seminariów naukowych Vistula Center for Advanced Studies. Na wykład “Combining forecast” i dyskusję z jego udziałem zapraszamy 13 listopada o godz. 12:00 do Sali Senatu (21). Spotkanie jest otwarte dla gości z zewnątrz. Odbędzie się po angielsku.

Prof. Hall kieruje wydziałem ekonomii na Uniwersytecie Leicester, dodatkowo wykłada na Uniwersytecie w Pretorii. Współpracuje też min. z brytyjskim ośrodkiem badawczym NIESR (National Institute of Economic and Social Research), ONZ i bankiem centralnym Grecji.

Spotkania z międzynarodowymi ekspertami w ramach Vistula Center for Advanced Studies mają być motywacją dla pracowników naukowych naszych oraz zaprzyjaźnionych uczelni do tworzenia wysoko punktowanych artykułów. W tym cyklu zapraszamy jeszcze na:

• 20 listopada 2017 r. “European Central bank footprints on the inflation forecast uncertainty”, dr Svetlana Makarova, University College London and Vistula University, godz. 16:00, sala 318A.
  • 27 listopada 2017 r. “Modelling output gaps with structural and financial cycles”, dr Rafał Raciborski (współautorzy Christophe Planas i Alessandro Rossi), godz. 16:00, sala 318A.

Vistula Centre for Advanced Studies przypomina też, że wszyscy pracownicy Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji mogą zgłaszać propozycję autorów kolejnych seminariów, w których zaproszeniu VCAS postara się pomóc. Pisać należy na adres vcas@vistula.edu.pl

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: