Serdecznie zapraszamy na ogólnopolską konferencję naukową „Siła we współczesnych stosunkach międzynarodowych”, podczas której dowiecie się Państwo m.in o kulturze bezpieczeństwa świata zachodniego. Organizatorem konferencji jest Wydział Biznesu i Stosunków Międzynarodowych oraz Instytut Stosunków Międzynarodowych Grupy Uczelni Vistula. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich pracowników wydziałów stosunków międzynarodowych uczelni i instytutów krajowych.

Zapraszamy w czwartek 8 czerwca w godz. 10.30-16.00 do sali 21 (Sala Senatu). Program konferencji znajduje się TUTAJ.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw