Spotkanie

Koniec roku akademickiego już niedługo. Jeśli jesteś studentem lub studentką ostatniego roku studiów licencjackich lub magisterskich, po polsku lub angielsku, z pewnością masz wiele pytań dotyczących:

• procedury składania pracy;
  • przebiegu obrony;
  • legalizacji pobytu po obronie;
  • możliwości zawodowych;
  • programu Erasmus dla absolwentów.

Zapraszamy was na spotkanie, w czasie którego odpowiemy na te pytania, wyjaśnimy procedury a także rozwiejemy wszystkie wasze wątpliwości.

Przekażemy wam również informacje dotyczące uroczystego zakończenia studiów. Ceremonia Graduation odbędzie się 20 czerwca o godz. 18:00, w hotelu Hilton**** w Warszawie.

13 marca 2020, w godz. 10:00 – 17:00

Aula 1 – w języku angielskim